The Sims FreePlay v5.45.0 دانلود بازی پرطرفدار سیمز اندروید


جدیدترین نسخه بازی The Sims FreePlay

امتیاز در گوگل پلی : ۴٫۳ از ۵ – محصولی از کمپانی مطرح EA Games

نسخه معمولی + نسخه مود شده جدید

The Sims™ FreePlay نسخه ایی جدید از سری بازی های سیمز برای hندروید می باشد که توست کمپانی معروف بازی سازی EA Games یا Electronic Arts در سال های اخیر برای اکثر پلتفرم ها مطرح مثل Android , IOS , Windows و MAC ساخته و عرضه شده است.

 این نسخه بازی نیز از داستان سری های قبل پیروی میکند و داستانی مشابه به سری های قبلی دارد. بازی سیمز شما رو به دنیایی دعوت می کند که در یک خوانواده کاملا مجازی داشته باشید و به آنها رسیدگی کنید.

شما میتوانید در ابتدا بازی جنسیتی برای خود معیین کنید و شروع به زندگی در دنیای مجازی کنید ! در ابتدا می بایست فرصت شغلی مناسبی انتخاب کرد و سپس خانه یا ویلایی خرید ، با پیشرفت بیشتر درآمد شما زیاد می شود و می توانید ازدواج نیز بکنید ، به مهمانی های بروید با دوستان مجازی خود دید و بازدید داشته باشید ، صاحب فرزند شوید ، برای خود ماشین دلخواه را تهیه کنید  در بازی کسب کار خود را افزایش دهید شرکتی بنیان گذاری کنید و به یکی از ثروتمندان دنیای SIMS تبدیل شوید.

این بازی آنقدر گسترده است که در متن نمی توان تمامی امکانات آن را شرح نمود ولی بی شک با تجربه این بازی به سختی می توانید از آن دل بکنید!

 

برخی از ویژگی های The Sims™ FreePlay :

  • امکان ازدواج در دنیای سیمز ها تشکیل خانواده سپری شدن عمر و …
  • ماموریت های کاری بسیار جذاب
  • امکان کسب درآمد  در بازی و تبدیل شدن به یکی از ثروتمندان دنیای سیمز
  • امکان خرید و ساخت خانه دلخواه و چینش آن به دلخواه خود
  • مشاهده شهر دوستان، کامل کردن هدف ها و برقراری روابط جدید
  • امکان دید و بازدید با سایر دوستان این دنیا ، مهمانی های شبانه و ….
  • دارا بودن گرافیک عالی و خیره کننده + صداگذاری حرفه ای

بازی سیمز را به جراعت می توان یکی از بهترین بازی های تاریخ نماید زیار اگر کسی آنرا بازی نکرده باشد حداقل نام آن را شنیده است. اگر دوست دارید به جمع میلیونی خوانواده سیمز بپیوندید صبر نکنید و جدید ترین نسخه آندروید آن یعنی The Sims™ FreePlay V5.11.0 را از APKTOPS دانلود و بر روی موبایل یا تبلت آندرویدی خود نصب نمایید.

راهنمای نصب:

  1. بازی را نصب  و به اینترنت متصل شوید و آن را اجرا کنید.
  2. دیتای بازی متناسب با چیپست سخت افزاری گوشی اندرویدی شما دانلود خواهد شد.

نسخه UnSigned:

اگر اتصال به گوگل پلی گیمز برایتان مهم است باید این نسخه را نصب کنید. نصب این نسخه نیازمند به روت و برنامه لاکی پچر است. جهت نصب ابتدا نسخه معمولی بازی را نصب کنید و سپس این نسخه را بر روی آن نصب کنید.

قبل از نصب نسخه ساین شده باید لاکی پچر را باز کنید و از بخش Toolbox‌ گزینه Patch to android را انتخاب و سپس دو پچ Signature Verification status always true و Disable .apk Signature Verification را Apply کنید.

لینک های دانلود این بازی به دستور کار گروه فیلترینگ حذف شده است.