League of Stickman 2017-Ninja v5.7.2 دانلود بازی لیگ استیکمن ۲۰۱۷ برای اندروید اندروید


بازی پیمان استیکمن League of Stickman 2017-Ninja 2017

+ به همراه نسخه مود شده

عرضه شده توسط استودیوی DreamSky

با گیم پلی بسیار جذاب و سرگرم کننده

استیکمن در حال حاضر کاراکتری شناخته شده و محبوب است که سری این بازی ها نیز قبلا در سایت معرفی شده اند. تاکنون چندین نسخه از این بازی معرفی و عرضه شده است و در سال میلادی جدید نیز شاهد عرضه نسخه ۲۰۱۷ از آن هستیم که با گیم پلی نسبتا مشابه و صد البته جوی متفاوت، برای دانلود در پلی استور قرار گرفته است!

ویژگی ها:

  • گیم پلی اکشن و سرگرم کننده
  • آنلاک شدن قهرمان های جدید بازی
  • کاراکترهای مختلف استیکمن
  • تجربه بصری بسیار عالی
  • دارای لیدربورد جهانی برای امتیازات
  • نابود کردن دشمنان با سلاح های مختلف
  • استفاده از قدرت های جادویی در بازی
  • انجام بازی در محیط های مختلف
  • گرافیک اچ دی بسیار عالی و خیره کننده

نقد و بررسی بازی League of Stickman 2017-Ninja

League of Stickman 2017 بازی جذاب در سبک اکشن می باشد که در آن کنترل استیکمن را به عهده خواهید داشت و باید به وی کمک کنید تا با دشمنان جنگیده و آنها را از بین ببرد. در این بازی اندروید می بایست با استفاده از حرکات شمشیر و دیگر قدرت هایی که دارید دشمنان را نابود کنید و مراحل متعددی که برایتان در نظر گرفته شده است را پشت سر بگذارید. در بازی League of Stickman باید بتوانید ماموریت هایی که در طی مراحل مختلف برایتان در نظر گرفته شده است با موفقیت انجام دهید و به مراحل بالاتر صعود نمایید. در مراحل بالاتر با Boss ها مواجه خواهید شد که برای نابود کردن آنها نیاز به تلاش بیشتری خواهید داشت و باید با افزایش مهارت های خود در بازی، خودتان را برای نابود کردن آنها آماده سازید. از قدرت های جادویی نیز می توانید در بازی بهره ببرید تا بازی را بهتر انجام دهید.

قهرمان های مختلفی در بازی League of Stickman جهت انتخاب قرار داده شده اند که به مرور امکان انتخاب و استفاده از آنها برای کاربران فراهم می شود. همچنین قابلیت سفارشی کردن ظاهر استیکمن را نیز خواهید داشت و با استفاده از آیتم های مختلفی که فراهم شده است می توانید ظاهر او را به دلخواه تغییر دهید.

گیم پلی اکشن بسیار جذاب و اکشن و از طرفی گرافیک اچ دی بسیار عالی و خیره کننده، از جمله مواردی هستند که League of Stickman 2017 را به یک بازی بسیار جذاب و سرگرم کننده تبدیل می کنند که قادر خواهد بود ساعت های متمادی سرگرمتان کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code