DomiNations v7.710.712 دانلود بازی استراتژیک سلطنت + مود اندروید


بازی آنلاین سلطنت DomiNations

بازی استراتژیک آنلاین

این روزها بازار بازی های استراتژیک آنلاین گرم است. بازی های استراتژیکی مانند جنگ قبلیه ها، های دی، بوم بیچ و … که توانسته اند به خوبی جای خود را در میان کاربران باز کنند و طرفداران بسیار زیادی نیز به دست بیاورند. از این رو استودیوهای بازیسازی مختلفی اقدام به انتشار بازی های استراتژیک آنلاین نموده اند تا به این ترتیب بتوانند بازی خود را در میان کاربران جا انداخته و به محبوبیت برسند.

بسیاری از این بازی ها به تقلید از بازی های محبوب، دارای سبک تکراری هستند و همین موضوع باعث می شود تا نتوانند به موفقیت برسند. اما بسیاری دیگر از همین بازی های استراتژی آنلاین دارای سبک و داستانی جدید هستند که در نهایت رضایت کاربر را به دست خواهند آورد. این بار در سایت ApkTops یکی از همین بازی ها با نام DomiNations را برایتان آماده کرده ایم که توانسته است نظرات کاربران بسیار زیادی را به سمت خود جلب کند.

ویژگی ها:

  • برای دریافت و جمع آوری کردن پاداش ها ملیت خودتان را انتخاب کنید با قدرت های مخصوص واحدهای منحصر به فردی از ملیت های بریتانیا، رومی ها، چینی ها، آلمانی ها، فرانسوی ها، ژاپنی ها یا یونانیان
  • ماجراجویی در میان تاریخ زندگی بشر و تبدیل شدن به اولین کسی که راز تکنولوژی های مختلف مانند سواره نظام، باروت و پرواز را کشف می کند
  • استخدام ژنرال های قدرتمند از دوران باستان از جمله الکساندر (اسکندر)، کلئوپاترا و ناپلئون
  • افزایش شهرت خود با ساخت عجایب هفت گانه جهان مانند معبدهای مصر، مجسمه آزادی و …

DomiNations

 بازی DomiNations

بازی سلطنت – DomiNations در مورد جنگ بین فرمانروایی های مختلف است. نکته جالب در مورد بازی استراتژیک DomiNations مشاهده دوران مختلف بشریت از زمان های اولیه تا زمان های امروزی است. به این ترتیب شما شاهد سلاح های اولیه مانند نیزه، سپر، شمشیر و … تا سلاح های قدرتمند امروزی مانند بمب های قدرتمند و هسته ای خواهید بود. در این بازی شما باید تمدن دلخواه خودتان را انتخاب کرده و سپس با استفاده از همان تمدن بازی را پیش ببرید. هدف شما در بازی DomiNations نابود کردن تمدن های دیگری است که توسط افراد دیگر که این بازی را انجام می دهند، مدیریت می شوند.

در این بازی قومیت های مختلفی قرار دارند. هرکدام از این قومیت ها دارای سلاح ها و قدرت های منحصر به فرد خود می باشند. همچنین نیروهایی که در هر یک از قومیت ها مشاهده خواهید کرد، دارای طراحی منحصر به فرد و مناسب با همان قومیت هستند. به صورت کلی شاهد وجود ملیت های بریتانیا، رومی ها، چینی ها، آلمانی ها، فرانسوی ها، ژاپنی ها و یونانیان در این بازی استراتژیک خواهید بود که با توجه به مهارت ها و قدرت هایی که هرکدام از آنها دارند می توانید بازی را اغاز کنید. البته ذکر این نکته لازم است که سازندگان بازی، آن را به گونه ای طراحی کرده اند تا تفاوت های چندانی در میان قومیت های مختلف مشاهده نشود تا کاربران برای انتخاب قومیت مورد نظرشان با مشکل مواجه نشوند.

فرماندهان قدرتمندی مانند اسکندر، ناپلئون بناپارت، کلئوپاترا، هیتلر و … نیز در این بازی قرار دارند که به عنوان فرمانده جنگی برای هر قومیت قابل استفاده و خریداری هستند که به طبع امکانات و قدرت های بیشتری را می توانند به سپاه شما وارد کنند. در بازی DomiNations شما شاهد سیر تحولات بشری از زمان های بسیار قدیم تا به امروز خواهید بود و می توانید سیر پیشرفت انسان ها را مشاهده کنید.

DomiNations بازی با سبک استراتژیک برای علاقه مندان به همین سبک از بازی ها عرضه شده است. بازی دارای گرافیک اچ دی بسیار عالی و خیره کننده ای می باشد. انجام بازی در محیط های گوناگون باعث خواهد شد که هیچگاه شاهد تکراری شدن محیط این بازی آنلاین نباشید. اگر شما نیز از علاقه مندان به بازی های استراتژیک انلاین هستید توصیه می کنیم به هیچ وجه بازی DomiNations را از دست ندهید. در ادامه می توانید این بازی را با لینک مستقیم از سایت برترین های اندروید دریافت کنید.