DEAD 2048 Puzzle Tower Defense v1.0.9 دانلود بازی مردگان ۲۰۴۸ برای اندروید


بازی سرگرم کننده DEAD 2048 Puzzle Tower Defense

گیم پلی سرگرم کننده و تلفیقی از سبک های پازلی و استراتژیک

محصول استودیوی کره ای Cogoo Inc

حتماً بازی محبوب و جهانی ۲۰۴۸ را می شناسید. این بازی زیبا که انقلابی در بازی های تفننی و هوش به پا کرد منبع و الگویی مناسب برای دیگر بازی ها شد. بازی DEAD 2048 یکی از همین بازی هاست که در اوایل سال ۲۰۱۸ برای سیستم عامل های اندروید عرضه شد. این بازی تلفیقی از چند سبک با محوریت بازی ۲۰۴۸ می باشد. با برترین های اندروید در معرفی DEAD 2048 Puzzle Tower Defense همراه باشید.

ویژگی ها :

  • سبک بازی ساده در عین حال چالش برانگیز
  • الگوبرداری شده از سبک و ماهیت بازی ۲۰۴۸
  • تلفیقی جذاب از چند سبک از جمله استراتژیکی ، پازلی ، تفننی ، برج دفاعی (Tower Defense) و …
  • امکان ساخت و ارتقاء برج های دفاعی مختلف
  • قابلیت استفاده از ویژگی ها و آیتم های گوناگون
  • وجود دشمنان مختلف (زامبی ها) در سطوح ساده تا غول های خطرناک

معرفی بازی DEAD 2048 Puzzle Tower Defense

DEAD 2048 Puzzle Tower Defense عنوانی سرگرم کننده از یک بازی چند سبکی می باشد که به خاطر ویژگی های جذابی که دارد، یک بازی رقابتی و چالش برانگیز محسوب می شود. این بازی توسط استودیوی Cogoo Inc کشور کره جنوبی تولید و برای سیستم عامل های اندروید منتشر شده است.

شما در این بازی باید از دهکده کوچک خود در برابر موج حملات زامبی ها دفاع کنید. برای این کار باید درست مثل بازی ۲۰۴۸ برج های دفاعی خود را با یکدیگر ادغام کرده تا از دو برج سطح پائین تر، یک برج سطح بالاتر بسازید و به این روند ادامه دهید. در کنار آن، می توانید از آیتم های متنوع برای تأثیر پذیری بیشتر بهره مند شوید. دشمنان شما زامبی های خطرناک می باشند.

طبق خط داستانی بازی DEAD 2048 ، دنیا در سال ۲۰۴۸ توسط زامبی ها به آخر الزمان تبدیل شده است. شما باید سعی کنید تا نه تنها خودتان را از حمله آن ها در امان نگه دارید، بلکه با ساخت آزمایشگاه ها به پیدا کردن درمان و نابودی زامبی ها بپردازید. برای این کار باید به جز ساخت برج های دفاعی، نقطه ای مناسب برای ساخت و توسعه آزمایشگاه ها نیز در نظر بگیرید.