دانلود Magic Rampage 1.5.2 بازی زیبای سرزمین جادو به همراه دیتا برای اندروید


بازی دوبعدی و بسیار زیبای Magic Rampage

گیم پلی بازسازی شده از بازی های کلاسیک دهه ۹۰

با کسب امتیاز ۴٫۵ از ۵ در گوگل پلی

بیش از ۵،۰۰۰،۰۰۰ نصب فعال در گوگل پلی

Magic Rampage یک بازی دو بعدی فوق العاده زیبا می باشد که گیم پلی بی نظیری دارد و در سبک اکشن اجرا می شود. بازی جنون سحر و جادو یکی از بازی های می باشد که دو ژانر اکشن-نقش افرینی و هک اند اسلش که در نهایت یک ژانراکشن ماجراجویی را شکل می دهند با هم ترکیب کرده است و به لطف این تلفیق زیبا، گیم پلی مهیج بسیار زیبایی  را ساخته است. همچنین بازی توانسته امتیاز بالایی را هم از میان صد ها هزار مخاطب خود در گوگل پلی به دست اورد.

ویژگی ها :

  • کنترل عالی و همه جانبه از کاراکتر مورد نظر
  • انتخابی وسیع و گسترده از میان انبوهی از سلاح های مختلف
  • معماها و پازل های بسیار جذاب و جالب
  • مراحل و ماجراجویی های بسیار زیاد
  • گرافیبک بسیار خوب با گیم پلی عالی
  • اکان شخصی سازی کاراکتر خود

معرفی بازی Hills Legend

جنون سحر و جادو یک بازی شگفت انگیز می باشد که در ان شما در نقش یک جادوگر ظاهر خواهید شد و وارد قلعه خواهید شد تا هر چیزی که سر راه شما قرار گیرد را از بین ببرید. از ویژگی های منحصر به فرد بازی می توان به امکان شخصی سازی کاراکتر و تعداد بسیار زیادی سلاح اشاره کرد. هر کدام از سیاه چال های بازی، بازیکن را با موانع و دشمنان مختلف و همچنین مکان های مخفی اشنا خواهد کرد که می توانید به کشف انها بپردازید. بازی Magic Rampage ادای احترامی به بازی های کلاسیک دهه ۹۰ می باشد که با موتور های پردازی مختلف در زمینه های مختلف بازسازی شده است. البته مکانیک گیم پلی بازی تغییر کرده اما همانند بازی های کلاسیک همان خط مستقیم ساده و دوست داشتنی را طی می کند.

بازی در حالت های مختلفی اجرا میی شود. برای مثال در حالت بقا که شما برای زنده ماند تلاش می کنید و می توانید به جست و جوی پاداش های هر مرحله بپردازید. یا اینکه می توانید به دوستان خود بپیوندید و با هم در مقابل چالش های مبارزه با رئیس های مختلف بپردازید.