دانلود Datashahr 3.1.5 – دانلود دیتاشهر برای جستجوی شهری اندروید


دیتاشهر یک شبکه اجتماعی مبتنی بر مکان است که با استفاده از آن می توانید به سادگی موقعیت دوستانتان را بر روی نقشه مشاهده کرده و یا موقعیت خود را با «حاضری زدن» اعلام کنید. در اپلیکیشن دیتاشهر، امکان «جستجو» برای کاربران فراهم شده است تا بتوانند کسب و کارهای نزدیک خود را پیدا کنند.

چنانچه به شهر جدیدی سفر کرده اید و یا وارد منطقه ای شدید که از مکانهای دیدنی یا پاساژهای خرید، رستوران ها و کتابخانه و غیره در نزدیکی موقعیت خود باخبر نیستید، با نصب این برنامه براحتی از تمامی رویدادها و مکان های موردنیاز در اطرافتان مطلع شوید.در شبکه اجتماعی مکان محور دیتاشهر، شما می توانید فعالیت کاربران دیگر را دنبال نموده، نظر بدهید، عکس بگذارید و حتی به آن ها پیام خصوصی ارسال کرده و صحبت کنید. با استفاده از این اپلیکیشن نه تنها نیاز روزمره خود برای جستجو را برطرف می کنید بلکه می توانید با افراد جدید نیز آشنا شده و دایره دوستانتان را بزرگتر نمایید.

لازم به ذکر است که این برنامه توسط تیم حرفه ای datashahr team و بصورت رایگان در مارکت اندروید منتشر شده و موفق به کسب امتیاز عالی ۴.۲ از ۵ گوگل پلی نیز شده است و اکنون میتوانید جدیدترین نسخه آنرا از اندروید سیتی دریافت نمایید.

ویژگی های برنامه datashahr اندروید :

-یافتن مکانهای اطراف خود

-مشاهده تصاویر مربوط به مکان ها

-مشاهده آدرس مکان ها روی نقشه

-جستجوی دقیق و پیشرفته به همراه شماره تماس

-خواندن نظرات کاربران درباره سایر مکانها و ثبت نظر خود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code