دانلود ۵٫۷۰٫۰ SofaScore Live Score – برنامه پیگیری مسابقات فوتبال اندروید


SofaScore Live Score برنامه ای مفید و کاربردی برای کسب اطلاعات درباره بزرگترین رویداد سال ۲۰۱۸ می باشد. از آنجا که مسابقات جام جهانی روسیه برگزار می شود مسلما برای پیگیری اخبار و حاشیه های داغ فوتبالی به یک چنین برنامه ای نیاز خواهید داشت تا بتوانید بازیکنان محبوبتان را دنبال کرده و از تیم کشور خود در رقابت ها حمایت کنید.

در این برنامه بهترین رتبه بندی بازیکنان وجود دارد و تجزیه و تحلیل کاملی در رابطه با نوع ترکیب بازیکنان، نقل و انتقالات و سایر جزییات تیم ها را دنبال خواهید نمود. با جدول میزبانی جام جهانی ۲۰۱۸، شما همیشه می دانید که کدام تیم برای دور بعدی واجد شرایط است و همچنین اطلاعیه های فوق سریع به شما در مورد مهم ترین رویدادهای مسابقات آنلاین اطلاع می دهد.
برنامه ی SofaScore دارای ویجت است که پوشش زنده (نتایج، آمار، جدول رده بندی) برای تمامی تیم ها و مسابقات کلیه ی ورزش ها همچون فوتبال، بسکتبال، هاکی روی یخ، تنیس، موتورسیکلت، کریکت، بیس بال، راگبی، فوتبال آمریکایی، هندبال، والیبال و غیره را ارائه می دهد. علاوه بر تمام ورزش هایی که قبلا ذکر شد، می توانید مسابقات قهرمانی آمریکا مانند MLS، لیگ آمریکای شمالی، NBA، WNBA، جام حذفی آمریکا، NFL، فوتبال کالج، MLB، NHL، AHL را نیز دنبال کنید.

لازم به ذکر است که برنامه “SofaScore Live Sports Scores” برای smartwatches Android Wear بهینه شده است.

ویژگی های برنامه Onefootball Live Soccer Scores اندروید :

  • اطلاعات مفصل برای استادیوم جام جهانی ۲۰۱۸ (در صفحه مسابقات جام جهانی)
  • گزینه ای برای انتخاب واحد های متریک و امپریالیستی در “تنظیمات”
  • جدول رده بندی برای دیدن تمامی امتیازات باشگاه شما در رقابت ها
  • ویژگی ها و نتایج راجع به مسابقات آینده و نتایج مسابقات قبلی
  • مشاهده و کشف همه چیز در مورد باشگاه فوتبال خود
  • تجزیه و تحلیل کارشناسان در تمام مسابقات بزرگ فوتبالی
  • پیگیری اخبار و حواشی تمامی رشته های ورزشی مانند : بیس بال، راگبی، فوتبال آمریکایی، هندبال، والیبال، دوچرخه سواری، آبپولو، فوتسال، استرالیا قوانین، اسنوکر، دارت، بدمینتون، فوربلا و غیره…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code