X-Plane 10 Flight Simulator v11.5.1 دانلود بازی شبیه ساز پرواز + مود اندروید


بازی بسیار جذاب و سرگرم کننده X-Plane 10 Flight Simulator

با جزئیات گرافیکی بالا و حجم زیاد
به همراه گیم پلی چالش برانگیز و واقع گرایانه در سبک شبیه سازی پرواز
محصول استودیوی Laminar Research آمریکا

به همراه دیتای مجزا برای 4 پردازنده گرافیکی Adreno , PowerVR , Mali , Tegra

+ ویدئوی تریلر رسمی بازی

X-Plane 10 Flight Simulator نام پروژه ی مؤسسه ای تحقیقاتی با عنوان Laminar Research در منطقه کلمبیا واقع در ایالت کارولینای جنوبی آمریکا می باشد که ابتدا به منظور تحقیق و توسعه در زمینه پروازهای هوایی نرم افزارهای مختلفی عرضه کرد اما بعدها با ساخت یک بازی شبیه سازی قدم جدیدی در این راستا برداشت.این بازی در چندین مرحله با بهبودهای زیادی همراه شد و به گفته سازندگان با دیگر بازی های شبیه سازی تفاوت های زیادی دارد. با APKTOPS در معرفی این بازی زیبا همراه باشید.

ویژگی ها :

  • جزئیات گرافیکی بسیار بالا
  • دارای گیم پلی بسیار چالش برانگیز
  • ساخته شده تماماً بر اساس واقع گرایی (Realistic)
  • وجود ده ها مدل مختلف از هواپیماها و هلیکوپترهای مختلف در کلاس های مختلف
  • وجود بیش از 24 مرحله و مأموریت مختلف با هواپیماهای متفاوت
  • دارای 9 مرحله آموزشی
  • دارای بخش چند نفره و آنلاین Internet Multiplayer

بازی X-Plane 10 Flight Simulator

X-Plane 10 Flight Simulator یک بازی جذاب و دشوار در زمینه بازی های شبیه سازی می باشد که به خاطر واقع گرایانه بودن آن، شما را به چالشی مثال زدنی می کشاند. این بازی توسط مؤسسه تحقیقاتی Laminar Research آمریکایی توسعه یافته است و به منظور آموزش های واقعی خلبانی به خلبان های تازه کار ساخته شده است. بازی X-Plane 10 Flight Simulator پیش از این برای PC عرضه شده بود و به تازگی سازندگان نسخه مخصوص Android و iOS این بازی را نیز عرضه کردند. اگر با بازی های شبیه سازی به خصوص بازی های شبیه سازی هوایی آشنا باشید می دانید که این گونه بازی ها معمولاً حجم بسیار کمی دارند. همچنین در این بازی ها خبری از تنظیمات دستی و خلبانی واقعی نیست و شما با چند دکمه و پد مجازی ساده می توانید هواپیماها را حرکت دهید.

اما در بازی X-Plane 10 ماجرا فرق دارد. اگرچه در این بازی هم نمی توان صدها دکمه و تنظیمات واقعی که در هواپیماهای واقعی وجود دارد را یافت، اما این بازی سعی کرده است تا فرآیند شروع حرکت و پرواز در مسیر را تا حد امکان به درستی شبیه سازی کند. باید سازندگان X-Plane 10 Flight Simulator را به خاطر تلاششان تحسین کرد. عنوان این بازی Ultra-Realistic Flight Simulation است. این یعنی این بازی بیشتر از آنچه که فکرش را بکنید به واقعیت شبیه است.

در این بازی مأموریت های مختلفی شامل 24 مرحله متفاوت وجود دارد. این مأموریت ها و مراحل در کلاس های مختلف از جمله مأموریت های اورژانسی، مأموریت های نظامی، مأموریت های مسافربری و … دسته بندی می شوند. همچنین در این بازی ده ها مدل هواپیما و هلیکوپتر واقعی از جمله مدل هایی مثل F-22 Raptor ، Airbus A320 Airliner ، Boeing B777-200ER Airliner ، Bombardier CRJ200 Regional Jet ، A-10 Thunderbolt II ، F-4 Phantom II ، Beechcraft Baron B58 ، Beechcraft King Air C90B ، Piper PA-18 Super Cub ، Piaggio P.180 Avanti ، Sikorsky S76 helicopter وجود دارند.

واقع گرایانه بودن بازی باعث شده است تا حتی تیک آف اولیه هم دشوار باشد. در تمام بخش های بازی شما می بایست طبق واقعیت از تنظیمات مختلف استفاده کنید. استفاده از جزئیات گرافیکی بسیار بالا در ساخت X-Plane 10 باعث شده است تا واقع گرایانه بودن این بازی بیش از پیش محسوس باشد. در واقع باید اینطور گفت که اگر واقعاً عاشق اینطور بازی ها هستید، این بازی را امتحان کنید. در غیر این صورت احتمالاً این بازی برای شما معنا و مفهوم خاصی نخواهد داشت.