Vengeance v0.8.2 دانلود بازی جذاب انتقام + مود اندروید


بازی Vengeance عنوانی سرگرم کننده و جذاب در سبک بازی های نقش آفرینی و اکشن است. این بازی جذاب و سرگرم کننده توسط شرکت DimasjkTV طراحی و منتشر شده است. این اثر یک RPG تک نفره است که در آن می توانید خود را در داستانی همراه با موسیقی متن و اتمسفر زیبایی غوطه ور کنید. سفر شما به موارد افسانه ای و اسطوره ای روایت می شود که بسیار لذت بخش است.

کاراکتر بازی Vengeance لباس های زیادی دارد که بازیکن می تواند ظاهرش را به دلخواه تغییر دهد و شخصیت بازی را به سلیقه خود شخصی سازی کند.

بازی Vengeance از لحاظ بصری دارای طراحی خوبی است و دارای گرافیک شگفت انگیز تیره و رنگارنگ و همچنین جلوه های بصری زیبایی است که آن را نسبت به سایر عناوین هم سبک خود متمایز می کند.

Vengenace دارای سیستم ارتقائ پویا و تقویت آیتم های بسیار است که می تواند میزان چالش برانگیز بودن را کمی کاهش دهد. همچنین در گیم پلی بازی شما می توانید با استفاده از مهارت های مختلف ، از جمله مهارت های احضار ارواح ، شخصیت بازی را قدرتمند کنید و شاهد ویژگی های بسیار جذابی باشید.

ویژگی های بازی Vengeance

  • طراحی بصری و گرافیک خوب
  • مکانیک روان گیم پلی
  • امکان شخصی سازی شخصیت بازی
  • قدرت ها و ویژگی های متنوع شخصیت بازی
  • موسیقی متن خوب
  • سیستم ارتقاء پویا

بازی Vengeance عنوانی بسیار جذاب و زیبا در سبک بازی های نقش آفرینی و اکشن است که از طراحی بصری و اتمسفری بسیار جذاب برخوردار است. این بازی جذاب با اینکه از روایت و داستان خاصی برخوردار نیست اما گیم پلی بازی بسیار هیجان انگیز و اعتیاد آور است. شما در ادامه می توانید این بازی جذاب را از سایت ما (Apktops) دریافت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code