The Toymaker’s Mansion v1.211 دانلود بازی اتاق ها + مود اندروید


بازی ROOMS: The Toymaker’s Mansion عنوانی سرگرم کننده و جذاب در سبک بازی های پازلی و معمایی است که توسط تیم توسعه HandMade Game طراحی و منتشر شده است. این عنوان که با الهام از بازی های پازل کشویی و platformer ساخته شده است. گیم پلی بازی در یک عمارت پیچ خورده روایت شده است که از اتاقهایی که مانند قطعات پازل ارائه شده اند ، بازیکن باید با جابجایی اتاق ها و استفاده از آنچه در داخل آنها است ، راهی برای خروج پیدا کند. در حالی که بازیکن به کاوش در عمارت می پردازد ، وسایل مختلفی معرفی می شوند و معماها را پیچیده تر و چالش برانگیز تر می کنند.

ویژگی های ROOMS: The Toymaker’s Mansion

  • مکانیک پازل منحصر به فرد
  • 144 مرحله پازل = 96 سطح داستان اصلی + 48 سطح توانایی ویژه
  • 4 نوع تم مختلف از عمارت زیبا و موسیقی
  • داستانی کامل با دو پایان

در دنیای افسانه ای پر از اشیاء جادویی و داستان های شبح وار بازی ROOMS: The Toymaker’s Mansion ، این بازیکن نقش یک دختر کوچک بی گناه ، آنه را می گیرد که به طور تصادفی در عمارت به دام افتاده است. با آشکار ساختن داستان ، این بازیکن از افسانه تاریک عمارت پیچ خورده می گذرد.

بازی ROOMS: The Toymaker’s Mansion دارای 144 مرحله است که به 4 موضوع (عمارت) تقسیم می شوند. هر عمارت دارای زیرزمین است که آن می تواند از توانایی های ویژه خود مانند استفاده از تلفن همراه برای دور کردن وسایل نقلیه ، قرار دادن بمب و حرکت همه اتاق ها به طور همزمان استفاده کند.

بازی ROOMS: The Toymaker’s Mansion دنباله ای طولانی در انتظار ، رسمی و کاملاً تحقق بخشیده از ROOMS: The Building Main است ، که مورد تحسین منتقدان قرار گرفت و یک بازیگر نهایی IGF برنده جوایز جهانی در نینتندو DS ، Wii و Steam منتشر شد.

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code