The Room of 2 Monsters v1.3 دانلود بازی اتاق دو هیولا + مود اندروید


بازی The Room of 2 Monsters عنوانی سرگرم کننده و جذاب در سبک بازی های نقش آفرینی و پازل است که توسط تیم توسعه Sang Hendrix طراحی و منتشر شده است. این عنوان بیشتر دارای معماهای روانشناختی است و بازیکنان را وادار می کنند تا انتخاب هایی را انجام دهند که بتواند سرنوشت شخصیت را تغییر دهد.

در بازی The Room of 2 Monsters شما به دنبال شواهد و تصمیم گیری های به موقع باید بدانید به چه کسی اعتماد کنید و به آنها کمک کنید و افرادی که به آنها ایمان ندارید نتیجه غم انگیز خاصی خواهند گرفت. هر یک از گزینه های شما باعث تغییر پازل در بازی می شوند و جهت بازی را تغییر می دهند. سفر شخصیت روشن یا تاریک خواهد بود ، همه چیز به آنچه شما تصمیم بگیرید بستگی دارد.

داستان بازی The Room of 2 Monsters در مورد دو دوست نزدیک به نام های جک و هنری است که از کودکی با یکدیگر بازی می کردند. یک روز ، جک ناگهان به طرز عجیبی ناپدید شد و هنری را تنها با یک تکه کاغذ رها کرد: “برو مرا درون جنگل پیدا کن ، موضوعی است که باید به تو بگویم”. هنری تصمیم گرفت به اعماق جنگل برود تا دریابد چه اتفاقی برای تنها دوست نزدیکش افتاده است و ماجراجویی او شروع می شود.

ویژگی های بازی The Room of 2 Monsters

 • کمدی تاریک و طنز
 • سیستم نبرد هم برای جنگیدن و هم برای NPC ها استفاده می شود
 • معماها همیشه راه حل های زیادی دارند ، اما آنها قطعاً اولین موردی هستند که شما امتحان خواهید کرد و فقط یک بار می توانید آن را امتحان کنید.
 • می توانید برعکس آنچه NPC می خواهد شما انجام دهید که با عواقب خاص خود همراه است.
  • هر چه می خواهید باشید که همچنان عواقب خود را دارد.
  • وجود پایان های متفاوت. هر مسیری که انتخاب می کنید شما را به جایی می رساند که شایسته بودن باشید.
  • بعضی از معماها بسته به اقدامات شما متفاوت خواهد بود.
  • بعد از دانلود آن را آفلاین بازی کنید.

بازی The Room of 2 Monsters عنوانی بسیار جذاب و سرگرم کننده در سبک بازی های نقش آفرینی و معمایی است که از داستان بسیار جذاب و اعتیادآوری برخوردار است. در ادامه می توانید این عنوان لذت بخش را به راحتی از سایت ما (Apktops) دریافت کنید و از آن لذت ببرید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code