Tap Town Tycoon v1.036 دانلود بازی ساخت و ساز در شهر + مود اندروید


بازی Idle Frontier: Tap Town Tycoon عنوانی سرگرم کننده و جذاب در سبک بازی های شبیه سازی و ساخت و ساز قرار دارد. این بازی جذاب توسط شرکت Kongregate طراحی و منتشر شده است.

در گیم پلی بازی Idle Frontier: Tap Town Tycoon شما می توانید برای اکتشاف شهرهای جدید ، ساخت امپراتوری خود و ساختمان های بیشتر دست بکار شوید و تبدیل به پولدار ها و مهندسان خوب این شهر جذاب شوید.

در ابتدای گیم پلی بازی Idle Frontier: Tap Town Tycoon شهر غربی وحشی خود را با کمک از مردم محلی برای استخراج ازمعادن طلا شروع خواهید کرد تا مقداری پول نقد مورد نیاز برای نیاز های خود به دست بیاورید ، برای تبدیل شدن به سرمایه دار تاپ تاون ، باید شروع به تلاش کنید.

در بازی Idle Frontier همچنین شما می توانید شخصیتهای جالبی را از شهرهای مختلف استخدام کنید و در هنگام جمع شدن طلاهای خود بنشینید و پول های خود را بشمارید در حالی که دیگران در حال کردن برای شما هستند.

ویژگی های بازی Idle Frontier

  • امکان تنظیم کارها و مشاغل به صورت خودکار
  • بکارگیری پول نقد و سرمایه گذاری در بخش های مختلف
  • استخدام مردمان از شهر های مختلف برای پیشرفت کارها
  • امکان رقابت با سایر بازیکنان
  • طراحی بصری زیبا و چشمگیر
  • مکانیک روان گیم پلی

بازی Idle Frontier: Tap Town Tycoon عنوانی جذاب و سرگرم کننده در بازی های سبک شبیه سازی ساخت و ساز است. این عنوان یک بازی رایگان برای تجربه است ، اما برخی از آیتم های اضافی را می توانید با پول واقعی به صورت خرید درون برنامه ای دریافت کنید همچنین می توانید آنها را در تنظیمات بازی غیر قعال کنید. شما در ادامه می توانید این بازی جذاب را از سایت ما (Apktops) دریافت کنید و از آن لذت ببرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code