Stickman Annihilation v0.9.9.3 دانلود بازی جذاب نابودی استیکمن + مود اندروید


جدیدترین نسخه بازی Stickman Annihilation برای اندروید

بازی های سرگرم کننده ی اندروید ایده های جذابی برای پر کردن زمان شما دارند و با نصب و اجرای ان ها می توانید با بهره بردن از گیم پلی جذاب خود را ساعت ها سرگرم کرده و از زمان خود لذت ببرید.

بازی Stickman Annihilation یک بازی سرگرم کننده ی اندروید است که توسط استودیو Woger Games ساخته و منتشر شده است. شخصیت های استیکمن کاراکتر های جذابی هستند که بازی های مختلفی در مورد ان ها ساخته شده است. این بازی نیز یکی دیگر از این بازی هاست که استیکمن ها را مورد توجه قرار داده است. اما این بازی با دیگر بازی ها متفاوت است و باید در ان به هر نحوی استیکمن ها را نابود کنید. امکانات و تجهیزات مختلفی برای یک تصادف اماده شده است که با کمک ان ها می توانید یک روش خوب برای از بین بردن و نابود ساختن استیکمن ها استفاده کنید.

ویژگی های بازی Stickman Annihilation 

  • یک بازی سرگرم کننده بسیار عالی
  • استفاده از شخصیت های استیکمن جذاب
  • امکان استفاده از ماشین های مختلف
  • مراحل جذاب و مختلف
  • سرعت بالای بازی
  • و ویژگی های دیگر

همان طور که گفته شد بازی Stickman Annihilation یک بازی سرگرم کننده ی اندروید است که با اجرای آن می توانید ساعت ها خود را سرگرم کرده و لحظات مفرحی برای خود ایجاد کنید. می توانید ماشین ها و وسائل نقلیه ی مختلف را خریداری کرده و بازی را با آن ها انجام دهید. در مراحل مختلف می توانید به روش های متفاوت استیکمن ها را نابود کرده و از این مراحل لذت ببرید. طراحی بازی نیز بسیار خوب صورت گرفته است و همچنین گیم پلی بازی بسیار آسان و کاربردی ساخته شده است و می توانید به راحتی از بازی لذت ببرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code