Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/android4appmaker/public_html/index.php:6) in /home/android4appmaker/public_html/wp-content/plugins/captcha-code-authentication/wpCaptcha.php on line 45

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/android4appmaker/public_html/index.php:6) in /home/android4appmaker/public_html/wp-content/plugins/captcha-code-authentication/wpCaptcha.php on line 45
Rogue Hearts v1.5.3 دانلود بازی قاتل سرکش + مود اندروید – دانلود بازی اندروید و اپلیکیشن اندروید

Rogue Hearts v1.5.3 دانلود بازی قاتل سرکش + مود اندروید


جدیدترین نسخه بازی Rogue Hearts برای اندروید

بازی های اندرویدی در سبک ها و دسته بندی های مختلفی ساخته و منتشر می شوند. بازی های استراتژیک و نقش افرینی دو سبک بسیار جذاب هستند که با نصب این بازی ها می توانید یک مبارزه ی تمام عیار را که اختیار همه چیز در ان به عهده ی شماست را تجربه کنید.

بازی Rogue Hearts یک بازی استراتژیک نقش افرینی است که توسط استودیو Ninetail Games ساخته و منتشر شده است. در این بازی نفش آفرینی جذاب شما می توانید مبارزات از فاصله ی نزدیک را تجربه کنید. طراحی بازی بسیار خوب صورت گرفته است و گرافیک بازی بسیار عالی ارزیابی می شود و محیط های مختلف بازی با تم های متفاوت قابل مشاهده می باشند. در این بازی تکنیکی باید به سیاه چاله های مختلف رفته و با دشمنان مختلف به مبارزه پرداخته و ار طریق تله های مختلف ان ها را از بین ببرید.

ویژگی های بازی Rogue Hearts 

  • ورود به دنیایی جدید و متفاوت از بازی ها
  • کشف زندان ها و سیاه چاله های مختلف
  • محیط های مختلف با تم های متفاوت
  • بهینه سازی شده برای گوشی های هوشمند
  • مبارزه با هیولا های قدرتمند با استراتژی های خاص
  • تجربه ی مبارزات از فاصله ی نزدیک با مهارت های خاص
  • حل پازل ها و معما های مختلف
  • و ویژگی های دیگر

همان طور که گفته شد بازی Rogue Hearts یک بازی نقش افرینی جذاب است که در ان باید با دشمنان خود از فاصله ی نزدیک به مبارزه بپردازید. می توانید به کشف زندان های مخوف و سیاه چاله های مختلف پرداخته و محیط های مختلف بازی که تم های مختلف و رنگ و روی منحصر به فردی دارند را مشاهده نمایید. اما بازی تنها به مبارزات ختم نشده و شما باید برای پیش روی در بازی معما های مختلف و همچنین پازل های متفاوت را حل کرده و بازی را ادامه دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code