Railways v1.06 دانلود بازی راه آهن اندروید


بازی Railways عنوانی جذاب و سرگرم کننده در سبک بازی های شبیه سازی است که توسط تیم توسعه InfinityGames.io طراحی و منتشر شده است. این عنوان یک بازی شبیه سازی است که در آن شما با قطار ، مسافر و راه آهن سروکار دارید. هدف شما این است که قطارها را به طور استراتژیک بین مسیرها حرکت دهید ، مسافران را انتخاب کنید و از تصادف جلوگیری کنید. مأموریت شما جمع آوری تمام مسافران کامل است.

برای مدیریت قطارها باید :
– قطار را برای مدت زمان محدود با یک اهرم متوقف کنید.
– مسیر قطار را بکشید تا یک مسیر جدید ایجاد کنید.
– بطور خودکار مسافران را در این نزدیکی انتخاب کرده و قطارها را پر کنید.
– هنگام تغییر مسیر از فرار مسافر جلوگیری کنید.
– از تصادف بین قطارها جلوگیری کنید.

در بازی Railways راه‌آهن دارای عناصر مینیمالیستی و هنری است که در یک تجربه همهجانبه که در آن بر سفر قطار ها تأکید شده است ، ادغام شده است. مناظر حیرت انگیز که با طراحی بسیار جذابی همراه می شوند. هر مرحله یک چالش جدید برای مسیر ، هرج و مرج بیشتر و البته حرکت هوشمندانه از طرف شما به ارمغان می آورد.

در گیم پلی بازی Railways  برای موفقیت ، باید در لحظه مناسب صبر کنید و از مهارت های خود برای کشیدن قطارها از یک راه آهن به راه دیگر استفاده کنید. شما می دانید که اگر قطارها با هم برخورد کنند موفقیت خود را از دست خواهید داد اما می دانید که تمام دنیا را برای انجام حرکتی هوشمند دارید. علاوه بر این ، شما همچنین می توانید قطارها را برای مدتی متوقف کنید.

ویژگی های Railways 

  • طراحی بصری هنری: فقط یک بازی موبایل بازی نمی کنید. شما یک شاهکار خواهید دید!
  • گیم پلی همهجانبه: بعد از چند سطح ، خود را در دنیای خیالی Railways جذب خواهید کرد.
  • مراحل بازی تدریجی ایجاد شده : سطح راه‌آهن توسط مهندسان قطارها با 10 سال تجربه طراحی شده است.
  • دستاوردهای متعدد برای دستیابی: جمع کردن مسافران تازه شروع کار است.
  • منحنی سطح سختی صاف

بازی Railways عنوانی بسیار سرگرم کننده و جذاب در سبک بازی های شبیه سازی قطار ها است که از طراحی بصری بسیار جذاب و هنری برخوردار است. در ادامه می توانید این عنوان جذاب را از سایت ما (Apktops) به راحتی دریافت کنید و از آن لذت ببرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code