Pixel Gun 3D Pocket Edition v16.4.1 دانلود بازی پیکسل گان + مود اندروید


جدیدترین نسخه بازی Pixel Gun 3D

نسخه معمولی + مود شده

 با بیش از 10 میلیون نصب کننده فعال در گوگل پلی
به همراه تریلر رسمی بازی

Pixel Gun 3D بازی جذاب در سبک craft یا همان لگو می باشد. داستان این بازی زیبا از آنجا آغاز می شود که گروهی از زامبی های خون خوار و نابود گر  به  شهر شما حمله می کنند و شما در این بازی باید به مقابله و جدال با آنها بپردازید در این راه شما می توانید از ابزار های و سلاح های متنوعی مانند چاقو ، چماق ، اره و … برای مقابله با زامبی های بدجنس استفاده کنید. هم چنین جنگ افزار های لگویی در اختیار شما قرار می گیرد که با استفاده از آن ها می توانید مراحل را راحت تر پشت سر بگذارید. در بازی پیکسل گان امکان بازی کردن به صورت Multi Player  (بازی گروهی) نیز وجود دارد که می توانید همراه با دوستان خود به جنگ با زامبی ها بپردازید.

ویژگی ها

  • سلاح های بسیار مختلف و منحصر به فرد
  • شخصیت های متنوع و جالب
  • محیط زیبا و پر ماجرا
  • دارا بودن حالت بازی گروهی یا Multi Player
  • گرافیک بالا ، صداگذاری فوق العاده و گیم پلی کم نظیر

آموزش نصب نسخه مود شده Pixel Gun 3D بدون نیاز به روت

این آموزش بسیار ساده است و نصب آن نیاز به روت ندارد. جهت مود کردن بازی ابتدا باید نسخه مود را نصب کنید و مقدار سکه و الماس را افزایش دهید. سپس نام پوشه دیتای بازی را تغییر دهید و بازی را پاک کنید. نام پوشه دیتا را به حالت اول برگردانید و سپس نسخه 10.2.1 بازی را نصب کنید و وارد بازی شوید. در نهایت نسخه جدید بازی را بر روی نسخه اصلی نصب کنید. بهتر است نسخه جدید از طریق پلی استور مستقیما بروزرسانی شود.

فیلم آموزشی زیر را مشاهده کنید و تمامی مراحل بالا را طبق فیلم انجام دهید. این روش توسط ما تست نشده است اما سورس آن معتبر است.