My Gym Fitness Studio Manager v3.9.2426 بازی دخترانه باشگاه بدنسازی من اندروید


بازی دخترانه باشگاه تناسب اندام من My Gym

My Gym یکی دیگر از بهترین بازی مدیریتی در زمینه ایجاد و پرورش باشگه تناسب اندام خود با طراحی و شبیه سازی عالی است که به صورت کاملا رایگان توسط استودیو بازی سازی Tatem Games Inc برای سیستم عامل های هوشمند اندرویدی طراحی و انتشار یافته است. در این بازی جذاب، ورزشگاه رویایی خود را از پایه ساخته و با مدیریت هوشمندانه خود،  یک امپراتوری بدنسازی را ایجاد نمایید.

ویژگی های بازی دخترانه باشگاه بدنسازی من

  • امکان ایجاد، تزیین و گسترش باشگاه خود با توجه به سلیقه شخصی
  • امکان مدیریت افراد مختلف و تیم های ورزشی  خود به صورت حرفه ای
  • قابلیت ارتقا و  خرید بهترین وسایل ورزشی برای ایجاد باشگاه مدرن
  • امکان اموزش و تمرین دادن به ورزشکاران و مشتریان خود در باشگاه
  • دارای بیش از صدها ماموریت مختلف و کاوش در دنیای ورزشکاران
  • دارای گرافیک سه بعدی با شبیه سازی های حرفه ای و بی نقص

My Gym، تجربه‌ ای جدید ولذت‌ بخش را از رییس خود بودن، تمرین، مدیریت، تزیین و برنده شدن، در اختیار شما قرار میدهد. در این بازی، در محیطی اعتیاد اور با فضا سازی های حرفه ای و گرافیک سه‌ بعدی خیره‌کننده، ورزشگاه مخصوص به خود را توسعه داده و مشتریان و تیم ورزشی خود را مدیریت نمایید. همچنین برای پیشرفت بهتر، بهترین تجهیزات بدنسازی را برای باشگاه خود خریداری کرده و صدها ماموریت گوناگون را برای کسب یک جایزه بزرگ و با ارزش انجام دهید. شبیه سازی های عالی در کنار کاراکتر اه و شخصیت های جذاب، به خوبی توانسته هیجان و جذابیت را در سر تا سر بازی منتقل کرده و یک بازی متفاوت را در مارکت اندروید ارائه دهد.

روش نصب نسخه مود شده: ابتدا دیتای بازی را در مسیر Android>Obb>com.tatemgames.dreamgym مموری کپی کنید و سپس بازی را نصب و اجرا کنید.