Juicy Realm v3.1.2 build 44 دانلود بازی قلمرو آبدار + مود اندروید


بازی Juicy Realm عنوانی جذاب و سرگرم کننده در سبک بازی های نقش آفرینی است که توسط تیم توسعه X.D. Network طراحی و منتشر شده است.

داستان بازی Juicy Realm از آنجایی آغاز می شود که در سالهایی دور در آینده، بشریت با ناامیدی به گیاهان نگاه می کند و اکنون بالای زنجیره غذایی ایستاده است. بشر واقعاً شروع به درک تهدیدی کرد که این موجودات وابسته به فتوسنتز، زمانی که شروع به جوانه زدن و رشد خود کردند، شروع شد. هیچ کس نمی توانست درک کند که چگونه گیاهان در مدت زمان کوتاهی این جهش بزرگ تکاملی را انجام دادند، کاری که محققین حیوانات میلیونها سال به طول انجامید تا آگاه شوند. اکنون زمان آن فرا رسیده است که بشریت موضع خود را حفظ کند تا در راس زنجیره غذایی باقی بماند.

ویژگی های بازیJuicy Realm

  • عناصر سبک Roguelike با مناطق تصادفی، گنجینه ها و هیولاها
  • اسلحه ها و اقلام خاص متنوع و فراوان
  • سبک هنری منحصر به فرد و فوق العاده دقیق
  • گیم پلی سرگرم کننده و روان

در بازی Juicy Realm شما به عنوان یکی از اولین کاوشگران امپراتوری گیاهی تازه کشف شده، باید به طور مداوم در لانه های دشمن اکتشاف کنید. میوه های عجیب و غریب و رنگارنگ را در هنگام بازیابی تجهیزات، سلاح ها و منابع جدید برای دفاع از خود و گسترش اردوگاه پایه خود شکست دهید. اگر قادر نیستید نیروی تخریب کننده قشر عظیم گیاهان را به تنهایی شکست دهید، چند دوست را دعوت کنید تا به شما کمک کنند تا رازهای این دنیای جدید عجیب را کشف کنید.

بازی Juicy Realm عنوانی جذاب و سرگرم کننده در سبک بازی های نقش آفرینی است که در آن می بایست در مقابل گیاهان بایستید و آنها راشکست دهید. در ادامه می توانید این بازی جذاب را به راحتی از سایت ما (Apktops) دریافت کنید و از آن لذت ببرید.

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code