Jewel Blast Dragon – Match 3 Puzzle v1.20.5 دانلود بازی انفجار جواهر اژدها + مود اندروید


بازی Jewel Blast Dragon عنوانی جذاب و سرگرم کننده در سبک بازی های تفننی و Match-3 است که توسط تیم توسعه Go7Game طراحی و منتشر شده است. گیم پلی این بازی جذاب در جهانی پر از جواهرات با ماجراهای اعتیاد آور و مهیج ارائه می شود. این عنوان یک بازی ماجراجویی اعتیاد آور و مهیج است که با جلوه های جواهرات رنگارنگ بسیار جذاب و چشمگیر است.

در بازی Jewel Blast Dragon جواهرات، با مراحلی از گنج های پراکنده در اطراف نقشه همراه شده است. پس از موفقیت در چالش ها و مراحل متعدد، این فرصت را خواهید داشت که یک صندوق گنج فوق العاده را باز کنید.

ویژگی های بازی Jewels Match Dragon

  • حالت ثروت: سه حالت مختلف بازی Jewels Match 3 وجود دارد.
  • دخیره سازی گنج: برای باز کردن Super Treasure چالش محدودیت زمان را کامل کنید.
  • هدایای رایگا:. هر روز یک هدیه غافلگیرانه دریافت کنید.
  • جمع آوری ستاره ها: پس از اتمام مراحل به صورت کاملاً خوب، پاداش های متنوعی دریافت خواهید کرد.
  • گیم پلی ساده و سرگرم کننده: هنگام استراحت و سرگرمی پر از چالش و لحظات مهیج است.
  • کنترل آسان ، بازی سرگرم کننده و طراحی های زیبا
  • این یک بازی رایگان است که می توانید هر وقت خواستید به صورت آفلاین بازی کنید.

بازی Jewels Blast Dragon از انواع بازی های Match 3 در Google Play است. این عنوان دارای گیم پلی بی نظیر، ساده و سرگرم کننده است، اما پر از چالش های فراوان است. پس از اتمام مراحل چالش برانگیز بازی، ستاره ای برای پاداش دریافت خواهید کرد. از ستاره ها می توان برای جمع آوری گنجینه هایی که دنیای جواهرات برای شما آماده کرده است استفاده کنید.

بازی Jewel Blast Dragon از مناسب ترین بازی های جواهرات است. این عنوان کاملا رایگان است، اما برخی از موارد درون بازی، مانند خرید مراحل اضافی و موارد فوق العاده رایگان نیستند. در ادامه می توانید این بازی جذاب را به راحتی از سایت ما (Apktops) دریافت کنید و از آن لذت ببرید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code