Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/android4appmaker/public_html/index.php:6) in /home/android4appmaker/public_html/wp-content/plugins/captcha-code-authentication/wpCaptcha.php on line 45

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/android4appmaker/public_html/index.php:6) in /home/android4appmaker/public_html/wp-content/plugins/captcha-code-authentication/wpCaptcha.php on line 45
Heroes Arena v2.1.28 دانلود بازی جذاب قهرمانان آرنا + مود اندروید – دانلود بازی اندروید و اپلیکیشن اندروید

Heroes Arena v2.1.28 دانلود بازی جذاب قهرمانان آرنا + مود اندروید


جدیدترین نسخه بازی Heroes Arena برای اندروید

بازی های اکشن اندروید می توانند نبرد های بسیار جذاب را برای شما به تصویر کشیده و امکان لذت بردن از مبارزات گوناگون را به شما بدهند. برخی از این بازی ها به صورت آنلاین بوده و می توانید به سادگی به همراه فهرمانان خود با حریفان آنلاین به مبارزه بپردازید.

بازی Heroes Arena یک بازی اکشن بسیار جذاب اندروید است که توسط استودیو بازی سازی uCool ساخته و منتشر شده است. این بازی جذاب به صورت انلاین می باشد و با اجرای ان می توانید مشغول به مبارزه با حریفانی از انلاین شوید. بازی به شما امکان انتخاب یک قهرمان قدرتمند را می دهد و می توانید با ارتقای قدرت های او به بازی وارد شده و دشمنان خود را شکست دهید. گیم پلی بازی بسیار ساده طراحی شده است و می توانید تنها با فشرد کلید های روی صفحه قهرمان خود را کنترل کرده و ضربات مختلف را به دشمنان خود وارد کنید. طراحی بازی نیز بسیار خوب بوده و گرافیک مناسبی دارد.

ویژگی های بازی Heroes Arena

  • گرافیک بسیار خوب بازی
  • امکان مبارزه به صورت آنلاین
  • استفاده از افکت های گرافیکی مختلف
  • امکان انتخاب از بین 20 قهرمان مختلف
  • بازی در حالت های مختلف
  • امکان ارتقا دادن قدرت شما حتی حین مبارزات انلاین
  • قهرمان هایی در 6 کلاس مختلف
  • ضبط مبارزات حریف و نمایش ان ها به شما
  • گیم پلی بسیار آسان
  • و ویزگی های دیگر

همان طور که گفته شد بازی Heroes Arena یک بازی اکشن بسیار جذاب است که به شما امکان انجام مبازرات آنلاین را می دهد و می توانید با انتخاب قهرمان خود از بین 20 مورد مختلف و ارتقای قدرت های او وارد مبارزات مختلف شوید. گرافیک بازی بسیار خوب بوده و از افکت های گرافیکی بسیار جذابی در بازی استفاده شده است. بازی در حالت های مختلفی قابل انجام است و می توانید مبارزاتی با تعداد قهرمان های مشخص را شروع کنید.

حالت های مختلفی برای بازی وجود دارد و قهرمان ها بر اساس زمینه ی مهارت ها و ویزگی های خاص به دسته بندی های مختلف تقسیم شده اند که 6 مورد هستند. مبارزاتی که دشمنان شما انجام می دهند برای شما ضبط شده و می توانید قبل از مبارزه مهارت های حریف خود را محک بزنید. یکی دیگر از ویژگی های جذاب بازی امکان ارتقا دادن قدرت های شما حین بازی است و می توانید ناگهان با ارتقای مهارت های خود دشمنان را غافلگیر کنید.