Door Kickers v1.0.99 دانلود بازی استراتژیک جدید + دیتا اندروید


بازی استراتژیک Door Kickers اندروید

+ به همراه نسخه مود شده بازی

شاید شما هم بارها دوست داشته اید که به جای نیروهای یگان ویژه یا همان SWAT قرار گرفته و ماموریت هایی را انجام دهید که دارای هیجان بسیار بالایی هستند. همانطور که می دانید این نیروها معمولا ماموریت هایی خطرناک که دارای هیجان بالایی نیز هستند را انجام می دهند. اگر شما هم چنین هیجانی را دوست دارید پیشنهاد می کنیم به هیچ وجه بازی Door Kickers را از دست ندهید.

ویژگی ها:

  • 80 مرحله تکی، 6 چالش و گیم پلی حالت بدون محدودیت
  • بیش از 65 سلاح مختلف و تجهیزات برای استفاده در بازی
  • تجزیه و تحلیل تاکتیکی مطلوب برای داشتن استراتژیک بهتر
  • با گیم پلی بسیار سرگرم کننده و جذاب
  • طراحی بسیار واقع گرایانه و بی نظیر

Door Kickers یک بازی استراتژیک بسیار سرگرم کننده و جذاب برای اسمارت فونهای اندرویدی می باشد که در سایت پلی استور نیز با قیمت نسبتا بالایی به فروش می رسد.

در این بازی شما در نقش نیروهای ویژه آمریکا یا همان SWAT قرار خواهید گرفت. شما باید بتوانید ماموریت هایی که برایتان در نظر گرفته شده است را با موفقیت انجام دهید. بیش از 80 مرحله چالش برانگیز و جذاب در این بازی وجود دارند که بسیاری از آنها شامل نجات دادن جان افراد یا کشتن افراد غاصب می باشد که باید بتوانید با مهارت های خاصی که خواهید داشت، آنها را با موفقیت انجام دهید. بسیاری از همین ماموریت ها با استفاده از اسلحه انجام می شود و شما باید به سمت اشخاص مختلفی شلیک کنید. اسلحه های متفاوتی نیز در همین بازی برایتان در نظر گرفته شده اند که می توانید از میان آنها، هرکدام را که خواستید انتخاب کنید و از آنها استفاده کنید. امکان ارتقاء دادن اسلحه ها نیز وجود دارد و می توانید با کسب امتیازات، نسبت به ارتقاء اسلحه ها و تجهیزات اقدام نمایید. در این بازی، شما می توانید تجزیه و تحلیل کاملی بر روی تاکتیکتان داشته باشید. در بازی های استراتژیک این امر بسیار ضروری و مهم است که با داشتن تحلیل بر روی تاکتیک ها، ماموریت ها را ابا موفقیت چشم گیرتری انجام دهید.

بازی Door Kickers دارای گیم پلی واقع گرایانه و بسیار جذابی می باشد. محیط بازی نیز به صورت بسیار زیبا و جذابی طراحی شده است که واقع گرایی بازی را بیش از بیش افزایش می دهد. گیم پلی استراتژیک و سرگرم کننده Door Kickers نیز می تواند ساعت های بسیار زیادی شما را سرگرم کند. در ادامه می توانید این بازی را با لینک مستقیم از سایت ApkTops دریافت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code