Day R Survival – Apocalypse, Lone Survivor and RPG v1.656 دانلود بازی جذاب روز آخرالزمان + مود اندروید


بازی Day R Survival عنوانی سرگرم کننده و جذاب در سبک بازی های اکشن و تیراندازی است. این بازی هیجان انگیز توسط شرکت tltGames طراحی و منتشر شده است.

در بازی Day R Survival تشعشع ، گرسنگی و بیماری همه چیز در اطراف شما است. شما باید از سراسر کشور عبور کرده و خانواده خود را پس از جنگ هسته ای نجات دهید. در این بازی شما باید راز آخرالزمان را کشف کنید و خاطرات خود را هنگام قدم زدن در قلمرو عظیم اتحاد جماهیر شوروی در دهه 1980 بازگردید.

در بازی Day R Survival شما باید با مشکلاتی نظیر گرسنگی و زامبی ها مواجه شوید. دشمنان شما در بازی شامل هیولاها ، تشنگی ، بیماری های همه گیر و آسیب های بی شمار ، دشمنان تشنه به خون هستند که باید در با استراتژی های بقا با همه اینها بجنگید و تمام منابع خود را تهیه کنید که شامل سلاح ، لباس و حمل و نقل می شوند.

در بازی Day R Survival زنده ماندن از گرسنگی ، زامبی ها و اشعه همه گیر بیماری ها فرصتی برای گشت و گذار غیرمترقبه به شما نمی دهند. در بازی پناهگاه بقا و ساختمانهای متروکه را کاوش کنید. یافتن سلاح و ساخت و ساز با استفاده از مواد مختلف را باید یاد بگیرید.

بازی Day R Survival از دنیایی واقع گرایانه تشکیل شده است که شامل تغییر فصل ها ، نقشه عظیم اتحاد جماهیر شوروی و بیش از 2700 شهر و شهر مختلف است. همچنین در بازی امکنات فراوانی از جمله چند حرفه ، مهارت های دستیابی ، صدها دستور العمل کاردستی ، مقدار زیادی مهمات هستند که گیم پلی بازی را جذابیت می بخشند.

ویژگی های بازی Day R Survival

  • شبیه سازی پناگاهی جذاب
  • وجود حالت آنلاین و چند نفره
  • مکانیک روان گیم پلی
  • طراحی بصری خوب
  • دشمنان و خطرات متنوع
  • محیط های زیبا و چشمگیر
  • سلاح ها و تجهیزات متعدد

بازی Day R Survival در سبک بازی های اکشن و بقاء گیم پلی هیجان انگیز و جذابی را ارائه می دهد. این بازی در زمینه روایت داستانی عملکرد خوبی نداشته است هرچند از جذابیت آن هیچ گاه کم نمی شود و در عوض جزئیات بسیار زیادی در بخش های دیگر گیم پلی این بازی وجود دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code