Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/android4appmaker/public_html/index.php:6) in /home/android4appmaker/public_html/wp-content/plugins/captcha-code-authentication/wpCaptcha.php on line 45

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/android4appmaker/public_html/index.php:6) in /home/android4appmaker/public_html/wp-content/plugins/captcha-code-authentication/wpCaptcha.php on line 45
Cyber Hunter v0.100.175 دانلود بازی فوق العاده شکارچی سایبری اندروید – دانلود بازی اندروید و اپلیکیشن اندروید

Cyber Hunter v0.100.175 دانلود بازی فوق العاده شکارچی سایبری اندروید


جدیدترین نسخه بازی Cyber Hunter برای اندروید

یک بتل رویال جدید با طراحی منحصر به فرد و جذاب
مبارزات هیجان انگیز در جهانی ازاد

بازی Cyber Hunter یک بازی ماجراجویی بینظیر برای اندروید است که توسط استودیو بازی سازی NetEase Games‏ که تا کنون بازی های جذاب دیگری را نیز از ان دیده ایم ساخته و منتشر شده است. بازی های بتل رویال یکی از جدید ترین و جذاب ترین سبک های بازی های اندرویدی می باشند که تا کنون ساخته و منتشر شده اند. در این دسته ی جذاب بازی های بی نظیری قرار گرفته اند که توسط بازی سازان بزرگ و با تجربه ساخته شده اند و کاربران را به دنیایی از هیجان و لذت دعوت می کنند.

این عنوان بی نظیر هم یکی از نبرد های رویال ساخته شده می باشد که همانند دیگر عناوین در این سبک شما در ان با دیگر کاربران در نقشه ای بسیار بزرگ و وسیع وارد مبارزه می شوید و می بایست برای زنده ماندن تلاش کنید. البته دنیای این بازی بسیار پیشرفته تر و متنوع تر از دیگر عناوین می باشد و ازادی عمل بسیار گسترده تری در این عنوان به شما داده می شود.

ویژگی های بازی Cyber Hunter

 • یک بازی ماجراجویی جذاب
 • در سبک بازی های نبرد رویال
 • گرافیک سه بعدی بی نظیر
 • نمایش سوم شخص
 • وجود شخصیت های مرد و زن متعدد
 • امکان سفارشی سازی کامل شخصیت شامل مو ، چهره ، لباس و …
 • طراحی عالی
 • امکان استفاده از انواع سلاح های پیشرفته
 • امکان انتخاب وسایل نقلیه و سفارشی سازی ان ها
 • تجهیز کردن ماشین ها به انواع سلاح ها و قدرت های خاص
 • نقشه ی بسیار بزرگ و متنوع
 • جلوه های تصویری بیظنیر
 • امکان ساخت و سفارشی سازی سلاح ها
 • امکان ساخت راه ها و ساختمان ها
 • استفاده از توانایی ها و قدرت های خاص در مبارزات
 • انجام حرکات پارکور و بالا رفتن از دیوار ها
 • هیجان بالای مبارزات
 • و ویژگی های دیگر

نبرد رویال با تنوعی بینظیر

همان طور که گفته شد بازی Cyber Hunter یک بازی ماجراجویی بی نظیر برای اندروید است که با نصب و اجرای ان یک عنوان نبرد رویال متفاوت و منحصر به فرد را تجربه خواهید کرد. تم بازی مبارزات در زمان اینده را برای شما به تصویر می کشد و تمامی سلاح ها و وسایل نقلیه ی درون ماشین دارای طراحی پیشرفته ای می باشند. در ابتدا برای ورود به بازی نیاز به یک شخصیت خواهید داشت که امکان سفارشی سازی کامل ان به شما داده می شود. شخصیت های مرد و زن متعددی وجود دارند و شما با انتخاب ان ها می توانید هر چیزی را ویرایش کنید. تمامی طراحی صورت شخصیت قابل تغییر خواهد بود و می توانید رنگ و مدل مو و حتی جزئیات دیگر را ویرایش کنید و سر تا پای شخصیت بازی خود را مطابق با میل خود سفارشی سازی نمایید.

بعد از انتخاب شخصیت می توانید وارد بازی شوید و همانند دیگر عناوین نبرد رویال جهان ازاد در اسمان و در یک جت پر سرعت در حال پرواز هستید. در هر نقطه ای از نقشه ی بزرگ و وسیع بازی امکان فرود را خواهید داشت و نبرد واقعی را تجربه خواهید کرد. توانایی های شخصیت شما در این بازی بسیار بالا تر از دیگر بازی ها خواهد بود و به گونه ای می توان گفت این بازی از روی دیگر عناوین این سبک الگو گرفته است و سعی کرده یک عنوان کامل با تمامی توانایی های مورد علاقه ی کاربران را ارائه نماید. شخصیت شما مسلط به پارکور خواهد بود و می توانید از دیوار ها بالا بروید. امکان پرواز در اسمان را هم دارید و از به راحتی با استفاده از ابزار های خاص از نقطه ای به نقطه ی دیگر می روید.

ترکیبی از جذابیت های بازی های دیگر

ماشین ها و وسایل نقلیه ی متنوعی در بازی وجود خواهند داشت که شما می توانید ان ها را برای استفاده ی خود سفارشی سازی نمایید. تجهیزات و سلاح های مکانیکی و پیشرفته ای وجود دارند که می توانید ان ها را بر روی ماشین خود نصب کرده و با یک ماشین جنگی وارد مبارزه با دیگران شوید. سلاح های پیشرفته ای نیز در بازی وجود دارند که نبرد در اینده را برای شما به تصویر می کشند. انواع سلاح های انفجاری و لیزری قابل انتخاب خواهند بود و باید با استفاده از ان ها دشمنان خود را نابود کنید.

همان طور که گفته شد در این بازی سعی شده ویژگی های جذاب دیگر بازی ها به کاربران ارائه شود. بدین صورت که شما می توانید دیوار ها ، پل ها و ساختمان هایی برای خود ایجاد کنید. بدین صورت می توانید راه هایی به سمت بالا طراحی کرده و با بالا رفتن از ان ها به پل ها و ساختمان های مرتفع برسید. بازی به صورت سوم شخص برای شما به نمایش در خواهد امد و می توانید به راحتی شخصیت مبارز خود را کنترل کنید. گرافیک بازی نیز در سطحی بسیار عالی ارزیابی می شود و جلوه های تصویری بینظیری رنگ و روی بازی را برای شما جذاب تر می کنند. انجام بازی های نبرد رویال بسیار هیجان انگیز و جذاب می باشد و این عنوان بتل رویال را برای شما بسیار متنوع تر و هیجان انگیز تر به تصویر خواهد کشید.