Customize the Kingdom v6.1.0 دانلود بازی ماجراجویی فروزن + مود شده اندروید


بازی Frozen عنوانی سرگرم کننده و جذاب در سبک بازی های پازلی و معمایی است که توسط تیم توسعه Jam City, Inc. طراحی و منتشر شده است.

عنوان World of Disney’s Frozen یک بازی جدید و جالب ماجراجویی و پازلی است که به تازگی منتشر شده است. این بازی جذاب با ساختن ، نوسازی و تزئین پادشاهی در یک بازی کاملاً جدید بر اساس فیلم های Frozen & Frozen 2 طراحی شده است. در گیم پلی بازی پادشاهی Arendelle و فراتر از آن را طراحی کنید و تزئین کنید ، همه در حالی که بازی های پازل مسابقه 3 را انجام می دهید.

در یک ماجراجویی کاملاً جدید منجمد کاوش کنید و شروع کنید تا شما را به مکانهای جدید و آشنا در اطراف Arendelle و کل جهان یخ زده برساند. برای جمع آوری وسایل موجود در این بازی دکوراسیون شگفت انگیز ، به جستجوی پست معاملات Oaken بپردازید.

ویژگی های Frozen

  • کاوش جهان Frozen : مکانهای جدید و آشنا را در Arendelle و فراتر از آن در World of Frozen کشف کنید.
  • بازی پازلی و معمایی : صدها نفر از بازی های سه پازل را در این بازی جدید بازی کنید.
  • شخصی سازی پادشاهی : برای زیبایی سازی قلعه و دکوراسیون آن ، امتیاز های برفی کسب کنید.
  • تبلیغات جدید Frozen : داستان Frozen را فراتر از فیلم ها به همراه آنا ، السا و اولاف ادامه دهید.
  • رویداد های چیزهای جدید: با حل سه پازل بازی ، جوایز ویژه بازی را باز کنید.
  • بازی با شخصیت های Frozen : با آنا ، السا ، اولاف و شخصیت های دیگر بازی و تعامل کنید! با کریستوف به مأموریت های خود در جنگل بروید.

با الماس ، آنا و اولاف در یک معما ماجراجویی مطابق با معمایی که با الهام از Frozen همراه شده است ، عضو شوید. با کمک شخصیت های مورد علاقه خود ، 100 بازی از 3 پازل بازی را انجام دهید. با پیشروی در این بازی جدید 3 مسابقه ، دنیای Frozen را کشف کنید. در گیم پلی بازی Frozen با تکمیل کارهای جدید برای کمک به تزئین و شخصی سازی پادشاهی ، از مکانهای جدید لذت ببرید. ورودی قلعه ، سالن عالی و بسیاری از اتاقهای دیگر را از طریق انتخاب طراحی خودتان تزئین کنید.

ماجراهای Frozen را بازی کنید و قلعه آرندل را تزئین کنید. تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که بازی و پازل های آن را انجام دهید. با ماجراجویی سرگرم کننده و هیجان انگیز جهان Frozen را کشف کنید. با تجربه این بازی حماسی Frozen ، دنیاهای جدید را کاوش کنید.

بازی Frozen عنوانی بسیار جذاب و سرگرم کننده در سبک بازی های معمایی و پازلی است که دنیای انیمیشن محبوب Frozen را در خود جای داده است. در ادامه می توانید این عنوان جذاب را از سایت ما (Apktops) به راحتی دریافت کنید و از آن لذت ببرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code