Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/android4appmaker/public_html/index.php:6) in /home/android4appmaker/public_html/wp-content/plugins/captcha-code-authentication/wpCaptcha.php on line 45

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/android4appmaker/public_html/index.php:6) in /home/android4appmaker/public_html/wp-content/plugins/captcha-code-authentication/wpCaptcha.php on line 45
Crash Fever v4.1.0.10 دانلود بازی جذاب تب سقوط + مود اندروید – دانلود بازی اندروید و اپلیکیشن اندروید

Crash Fever v4.1.0.10 دانلود بازی جذاب تب سقوط + مود اندروید


جدیدترین نسخه بازی Crash Fever برای اندروید

بازی های اندرویدی در سبک های مختلف و متنوعی برای ساخته و منتشر می شوند که برای سلیقه های مختلف مناسب می باشند. بازی های فکری یکی از این دسته بازی ها هستند که می توانند ذهن بازیکنان را به چالش کشیده و آن ها را محک بزنید.

بازی Crash Fever یک بازی فکری بسیار جذاب است که توسط استودیو بازی سازی WonderPlanet Inc. ساخته و منتشر شده است. با نصب این بازی می توانید دنیایی جدید را به گوشی خود اتصال دهید. طراحی بازی بسیار جذاب بوده و در حالت کارتونی طراحی گشته است. شیوه ی بازی بدین صورت است که باید قطعات یک شکل را در دسته های 6تایی به هم متصل کرده تا با یک انفجار بزرگ آن ها را تخریب کنید. شخصیت های مختلفی در بازی وجود دارند که هر کدام می توانند برای شما بازی را جذاب تر کنند.

ویژگی های بازی Crash Fever

  • دارای گیم پلی بسیار ساده و آسان
  • دارای ماموریت ها و مراحل مختلف و متنوع
  • امکان بازی به صورت چند نفره و همکاری با هم
  • ورود به یک جامعه ی سرگرم کننده از بازیکنان مختلف
  • جمع اوری شخصیت های مختلف و ارتقای ان ها
  • ساخت تیم ها و دسته های مختلف
  • پاداش های هفتگی
  • دارای گیم پلی معتاد کننده و جذاب
  • و ویژگی های دیگر

همان طور که گفته شد بازی Crash Fever یک بازی فکری بسیار جذاب است که دارای گیم پلی بسیار آسانی می باشد. باید تنها با لمس صفحه قطعات مشابه را در دسته بندی های شش تایی به هم متصل کرده و با یک انفجار بزرگ مراحل بازی را طی کنید. ماموریت های مختلف و متنوعی برای شما در نظر گرفته شده است و می توانید دسته ای از ان ها را به صورت چند نفره و با همکاری دوستان خود به پایان برسانید.

با اتصال به اینترنت می توانید به یک جامعه ی بزرگ از بازیکنان بازی پیوسته و از ارتباط با ان ها لذت ببرید. می توانید شخصیت های مختلف را در بازی جمع اوری کرده و با فعال سازی ان ها بازی را ادامه داده و با ارتقای ان ها بازی را قدرتمند تر پیش ببرید.پاداش های هفتگی در صورت بازی کردن به شما تعلق خواهد گرفت و می توانید از انجام بازی به صورت همیشگی لذت ببرید.