Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/android4appmaker/public_html/index.php:6) in /home/android4appmaker/public_html/wp-content/plugins/captcha-code-authentication/wpCaptcha.php on line 45

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/android4appmaker/public_html/index.php:6) in /home/android4appmaker/public_html/wp-content/plugins/captcha-code-authentication/wpCaptcha.php on line 45
Blade Crafter v4.11 دانلود بازی سازنده ی شمشیر + مود اندروید – دانلود بازی اندروید و اپلیکیشن اندروید

Blade Crafter v4.11 دانلود بازی سازنده ی شمشیر + مود اندروید


جدیدترین نسخه بازی Blade Crafter برای اندروید

بازی های مختلفی برای سیستم عامل اندروید ساخته و منتشر می شوند که انجام ان ها می تواند باعث سرگرم شدن شما شده و لحظات جذابی را برای شما بسازید. بازی های مختلف دارای گیم پلی های مختلف و متفاوتی هستند که انجام ان ها می تواند تنوع خوبی را برای شما ایجاد نماید.

بازی Blade Crafter یک بازی نقش افرینی بسیار جذاب است که توسط استودیو بازی سازی Studio Drill که تا کنون بازی های جذاب دیگری را از آن دیده ایم ساخته و منتشر شده است. این بازی جذاب دارای گیم پلی جدید و متفاوتی است و با انجام ان می توانید به راحتی خود را سرگرم کنید. شما در این بازی باید به ساخت شمشیر های افسانه ای مشغول شده و برای شکست دادن ان ها و پیروزی در مبارزات از ان ها استفاده کنید. شمشیر شما زنده خواهد شد و خود برای شما به مبارزه خواهد پرداخت. بازی به صورت خودکار انجام می گیرد و شمشیر شما به سمت دشمنان پرتاب شده و ان ها را یکی پس از دیگری به کشتن خواهد داد.

ویژگی های بازی Blade Crafter

  • تکمیل کردن روند ساخت هر شمشیر برای شرکت در مبارزات
  • مبارزه با باس فایت ها که در هر 100 قسمت خود را نشان می دهند
  • دریاقت امار جادویی با انجام مبارزات
  • دارای جوایز مختلف در بازی
  • گرافیک بسیار خوب و مناسب
  • گیم پلی جذاب و هیجان انگیز
  • انجام خودکار بازی
  • استفاده از سیستم مبارزه ی پویا
  • و ویژگی های دیگر

همان طور که گفته شد بازی Blade Crafter یک بازی نقش آفرینی بسیار جذاب است که با نصب ان می توانید به دنیایی از مبارزات در دنیایی جدید و با سبکی متفاوت وارد شوید. مبارزات شما بسیار ساده و آسان انجام خواهند گرفت و تنها کار شما این است که روند ساخت شمشیر های خود را تسریع کرده و با تکمیل مراحل ساخت ان ها را به میدان های نبرد اعزام کنید. شمشیر های افسانه ای شما زنده خواهند شد و برای شکست دادن دشمنان به آن ها حمله خواهند کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code