دانلود Trello – Organize Anything 5.6.0.12095 – برنامه مدیریت پروژه ها اندروید


Trello – Organize Anything برنامه ای مفید و کم حجم در زمینه ی ساماندهی پروژه ها در اندروید می باشد که توسط تیم برنامه نویسی Trello, Inc تولید و در مارکت اندروید به انتشار رسیده است.اگر از افرادی هستید که روزانه با پروژه ها و فعالیت های گروهی بسیاری سروکار دارید حتما با نام ترلو آشنایی دارید! در واقع Trello چشم انداز شما را در تمام پروژه های محل کار و خانه به نمایش می گذارد.

کاربرد اپلیکیشن محبوب Trello در زمینه هماهنگی و ایجاد مدیریت در پروژه هاییست که بصورت گروهی اداره می شوند. مثلا اگر قصد تهیه یک فیلمنامه با همکاری اعضاء دیگر را دارید، زمانبندی مربوط به هر فعالیت را تعیین کنید. بر روی تابلو اعلانات هدف ها و کارکردهای روزانه یا ماهانه تان را یادداشت کرده تا نتیجه بهتری حاصل شود.وظایف جدید روزانه را به تابلو اضافه کرده و یا هدف های تکمیل شده را از آن جدا کنید. وظیفه هر شخص را تعیین کرده و برایش زمانبندی خاصی تنظیم نمایید.

اگر قصد دارید برنامه ای حرفه ای برای مدیریت کارها و پروژه های خود داشته باشید بهتر است آخرین نسخه Trello را از اندروید سیتی دانلود نموده و یک دستیار شخصی و منظم را همواره با خود داشته باشید.

ویژگی های برنامه Trello – Organize Anything اندروید :

-دعوت از همکاران یا دوستان و خانواده خود برای همکاری

-سفارشی کردن گردش کار برای پروژه های مختلف
-افزودن چک لیست های “To-Dos” بر روی تابلو
-اختصاص دادن وظایف مختلف به خود و همکاران
-استفاده از نظر دیگران در مورد فعالیت ها
-ضمیمه فایل ها از Google Drive و Dropbox

-ایجاد تابلوها برای سازماندهی هر فعالیتی که در حال کار روی آن هستید
-استفاده بصورت آفلاین و ثبت در تابلو (هنگام اتصال دوباره همگام سازی می شوند)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code