دانلود Repost for Instagram 8.76 – برنامه ریپست اینستاگرام برای اندروید


معرفی کامل

اینستاگرام یک شبکه اجتماعی گسترده و عظیم برای تبادل و اشتراک گذاری تصاویر و ویدئوهای مختلف است که علاوه بر منوهای کاربردی بسیار دارای یک سری محدودیت نیز می باشد. مثلا در هنگام کار با اینستاگرام نمیتوانید مستقیما یک پست از صفحه ی دیگران را به اشتراک بگذارید یا اینکه تصاویر داخل آن را در گالری ذخیره کنید. برای انجام اینکار نیاز به برنامه جانبی Repost for Instagram است. این برنامه در کنار اینستاگرام به شما امکان می دهد عکس ها و فیلم های اینستاگرام را مجدداً بدون اضافه کردن نشان و علامت خاصی پست کنید. همچنین به شما امکان می دهد عکس های اینستاگرام را در گوشی خود ذخیره کنید. یا عکسهای اینستاگرام را مستقیماً از اینستاگرام بازگردانید بدون اینکه برنامه را ترک کنید. اگر صاحب یک صفحه ی بیزینس باشید، برای برنامه ریزی پست های ارسالی برنامه Regrann Pro را امتحان کنید.

از هر صفحه اینستاگرام و از هر کاربر اینستاگرام، عکسهای دلخواهتان را که دوست دارید دوباره ارسال کنید. برای اینکار کافیست روی ۳ نقطه زیر نظرات کلیک کرده و “کپی URL اشتراک” را انتخاب کنید. این آسانترین روش است! در این مرحله Repost for Instagram فعال خواهد شد و به شما امکان می دهد تا پست موردنظر را دوباره به فید اینستاگرام خود ارسال کنید. با استفاده از گزینه بارگیری عکس قادرید، عکس های اینستاگرام را فوراً بارگیری کنید. با کمک این برنامه عکسهای اینستاگرام با نام پوستر اینستاگرام در پوشه تصویر ذخیره می شود. همچنین دانلود فیلم های اینستاگرام بسیار آسان است تا بعدا بتوانید دوباره آنها را پخش کنید.

ویژگی های برنامه Repost for Instagram اندروید :

  • امکان ارسال پست های دیگران در فید اصلی خود
  • بازگرداندن عکس و فیلم های استفاده شده در اینستاگرام
  • بدون نیاز به ورود به سیستم و بدون انجام مراحل دشوار
  • امکان ذخیره تصاویر و ویدئوهای اشتراک گذاری شده

توجه: کاربران اینستاگرام که عکس / ویدئوی خود را به صورت خصوصی تنظیم می کنند ، پیوند URL را کپی نمی کنند ، بنابراین لطفاً برای بارگیری این عکس ها سعی نکنید.

اگر می خواهید هنگام بازپرداخت عکسها و ویدیوها در اینستاگرام ، اعتبار بیشتری کسب کنید ، فعال کنید.

به طور خودکار امضاها را اضافه کنید. هنگامی که عکسهای اینستاگرام را مجدداً ارسال می کنید ، می توانید امضای از پیش تعیین شده ای داشته باشید که می تواند به عنوان اینستاگرام اضافه کند ، یا آن را کاملاً جایگزین کند.

این برنامه به اینستاگرام وابسته نیست. هرگونه اقدام غیرمجاز یا بازگرداندن عکس / فیلم و / یا نقض حقوق مالکیت معنوی تنها وظیفه کاربر است.
لطفاً از Regrann برای ذخیره عکس ها / بارگیری فیلم ها بدون اجازه صاحبان استفاده نکنید. به حقوق کاربران اینستاگرام احترام بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code