دانلود Cut Paste Photos PRO 9.2 – برنامه حرفه ای حذف و ترکیب تصاویر اندروید


معرفی کامل

هم اکنون سیلو به معرفی و بررسی یکی دیگر از بهترین برنامه های اندرویدی در سبک ویرایش تصاویر می پردازد.این برنامه بدست کمپانی Dexati برای دیوایس های اندرویدی خلق و ارائه شده است. Cut Paste Photos PRO به شما کمک می کند که عکس های خود را به وضوح درست کنید. بدین گونه که با برش از قسمت ها و محتوای دیگر (افراد، حیوانات، هر جسم دیگری که در عکس های خود می خواهید) قسمت های دیگر را به بهترین شکل ممکن درست کنید.

آیا می خواهید چهره را عوض کنید؟ یک چهره را برش دهید و آن را روی دیگری قرار دهید. آیا می خواهید عکس پس زمینه را حذف کنید؟ افراد را از بین ببرید و آنها را در زمینه دیگری قرار دهید.این برنامه برای شما است.دقیقا با ویژگی های خارق العاده و حرفه ای …! کسی که در یک عکس خانوادگی از دست رفته آنها را بدون نیاز به ابزارهای ویرایش عکس حرفه ای اضافه کنید.Cut Paste Photos PRO بهترین ابزار کپی Paste برای عکس هاست …!

برش و چسباندن عکس ها با ۴ ابزار عکس اصلی امکان پذیر است :

۱٫ برش عکس: عکس هایی که می خواهید بخشی از آن را برش دهید یا فرد را از پس زمینه عکس حذف کنید. (ایده آل برای جابجایی چهره و تغییر چهره)

۲٫ ویرایشگر عکس پیشرفته: عکس ها را ویرایش کنید. (ایده آل برای حذف افراد یا اشیا از عکس ها)

۳٫ چسباندن بر روی عکس ها: عکس های برش داده شده را بر روی هر پس زمینه از گالری خود قرار دهید. خودتان را در مکانهای معروف یا در عکسهایی از افراد معروف وارد کنید.

۴٫ عکس کلاژ ها: کلاژ های خود را با عکس های بریده شده بر روی زمینه های سفارشی ایجاد کنید.

ویژگی های برنامه Cut Paste Photos PRO اندروید :

-قابلیت برش تصاویر و قرار دادن آن بر روی دیگر تصاویر

-محیطی ساده که کار با برنامه را ساده می کند

-وجود بیش از ۴۰۰ استیکر مختلف

-ایجاد کلاژ های متفاوت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code