دانلود اپلیکیشن همراه سهام عدالت برای اندروید


معرفی کامل

با توجه به سیاست های دولت نهم در زمینه کاهش تورم های اقتصادی تصمیم بر آن شد که سهام های کارگزاری های مختلف به اقشار کم درآمد گذار شود. این سهام ها در قالب برگه‌های سهام عدالت در اختیار شهروندان قرار گرفت و پس از آن هر یک از افراد دارای بخشی از سهام در بورس بودند. پس از آزادسازی خرید و فروش سهام ها در خرداد ۹۹ شما می توانید با استفاده از کد بورسی خود وارد شده و اقدام مدیریت سبد سهام خود کنید.

برای انجام این کار می توانید از وب سایت های مختلف و سامانه های سهام عدالت که به صورت رسمی معرفی شده‌اند استفاده کنید و یا اینکه از اپلیکیشن کاربردی سیستم عامل های اندروید برای مدیریت سهام های خود کمک بگیرید. این برنامه روشی برای مشاهده میزان سود سهام عدالت و جزئیات مربوط به آن می باشد. چنانچه قبلا در سامانه ی سهام عدالت روش سهام داری مستقیم را انتخاب کرده باشید از این پس قادر به خرید و فروش و یا مدیریت کامل سهام خود هستید.

از طریق برنامه سهام عدالت قادرید رمز و نام کاربری خود را وارد کرده و سپس از طریق برنامه اقدام به خرید و فروش سهام پایه خود کرده و میزان آخرین قیمت سود خود، نام سهام و میزان ارزش نهایی و تعداد آنرا مشاهده کنید. دقت داشته باشید که ورود به برنامه از طریق شماره تلفن همراه معتبر متعلق به کد ملی شما که قبلا توسط سهامدار در سایت خصوصی سازی اعلام شده، صورت میپذیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code